Találatok száma: 6


Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

8-Port 10/100 Mbps RJ45, IP30
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
31 791 Ft (nettó)
40 375 Ft
Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

4-port + 2-port SC Multimode, 1310nm, up to 2km
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
32 457 Ft (nettó)
41 220 Ft
Planet PLANET managed Industrial Gigabit Ethernet Switch

Planet PLANET managed Industrial Gigabit Ethernet Switch

8-port, DIN rail, extended temp. range
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
76 311 Ft (nettó)
96 915 Ft
Planet PLANET Industrial L2+/L4 4-Port 10/100/1000T

Planet PLANET Industrial L2+/L4 4-Port 10/100/1000T

2-port 100/1000X SFP, managed Switch
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
116 720 Ft (nettó)
148 234 Ft
Planet PLANET L3 managed Gigabit Ethernet Switch

Planet PLANET L3 managed Gigabit Ethernet Switch

16-port SFP + 8-port
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
230 201 Ft (nettó)
292 355 Ft
Planet PLANET managed Industrial Gigabit PoE+ Switch

Planet PLANET managed Industrial Gigabit PoE+ Switch

8-port PoE + 2-port SFP, 802.3at, DIN rail
Garancia: 12 hónap
3 munkanap
231 110 Ft (nettó)
293 510 Ft
^